סניטריה מעוצבת

מערכת גוטשטיין

הקפיצה הגדולה ביותר שעשינו בתרבות הדיור והעיצוב שלנו נראית בחדרי הרחצה והשירותים יותר מכל חדר אחר. שם אפשר לראות את ההבדלים הגדולים בין הכלים הסניטריים של פעם לבין הכלים הסניטריים של היום. מה שנחשב פונקציונלי ואסתטי במידה צנועה הפך היום לשכלול יכולות, נוחות והתחשבות גדולה יותר במי שמשתמש בהם. היום תמצאו אין ספור הבדלים מהכפתורים המעוצבים שמוסיפים פונקציות נוספות ועד אופן הנחת הכלים הסניטריים בחדר הרחצה. את כל זה אפשר לראות באולמות התצוגה, לקבל מושג מה אפשר לעצב בחדר הרחצה הפרטי שלכם, ולעוף עם הדמיון שלכם למחוזות רחוקים מאוד.

אסלות משוכללות ואסתטיות

זה לא סוד שחדרי השירותים היום נראים כמו חדר שכיף להישאר בו ולהתפנק על אסלה מרופדת או מחוממת וליהנות גם מהיגיינה גדולה יותר משום שיש היום אין ספור פתרונות לבעיית הניקיון שלהן. יש אסלה שאין לה רגל כלל והיא מרחפת ויש אסלת מונובלוק שמקילה על התחזוקה שלה, וכשהיא סמויה היא בכלל תענוג גדול לכל מי שמעדיף מינימליזם של הנראות של כל המתקנים האלה.

אסלה סמויה היא בכלל שם שגוי לאסלה שרק מכל ההדחה שלה סמוי מן העין משום שהוא מותקן בתוך הקיר, אבל היא קיבלה את השם הזה משום שהיא באמת מופת של תכנון ועיצוב שמשלב פונקציונליות עם אסתטיקה והרבה מחשבה על מי שמשתמש בה. לכל זה נוספים גם כפתורים מעוצבים הרבה יותר בנוחות לכל מי שזקוק להם ויש התחשבות רבה גם בבעלי מוגבלויות שנזקקים להם.

כיורים מגוונים יותר

הכיורים הם אולי מהכלים הסניטריים המגוונים ביותר שאנחנו יכולים למצוא היום בחדרי רחצה. אין יותר מגבלה של מקום משום שכיור בימינו יכול להתמודד עם כל בעיה של מקום ושל תקציב. בהתאמה לכך, כיור הוא אחד מהכלים הסניטריים המעוצבים שאפשר למצוא בכל סגנון, אפילו יותר מאסלו. הם יכולים להיות בעלי רגל שנשענת על הרצפה או כזה שמרחף באוויר או מונח על שידת עץ אסתטית ומרהיבה.

הקלאסיות והאלגנטיות של עיצובי כיורים מותאמים כל אחד לסגנון המועדף עליו ואפשר למצוא כיור לכל אחד. אפילו החומרים משתנים ויכולים לנוע מזכוכית מחוסמת ועד חרסינה של פעם, או קרמיקה יותר כפרים. הכל קיים וזמין לכם כדי לגוון בחדר הרחצה שלכם את המתקנים המיושנים של פעם. הנוחות היא העיקרון המוביל, כמובן אבל היא אינה מגבילה יותר שום קו עיצובי.

אמבטיות מלהיבות

אגני הרחצה האלה כבר לא משעממים יותר אלא הופכים להיות מרכז החדר וזאת הסיבה שבגללה אפשר למצוא גם אמבטיות לא שגרתיות. אם עיצוב כל החדר כולו לגיטימי לשחרור הדמיון הרי שגם האמבטיה היא חלק מזה. את האמבטיות של ימינו תוכלו למצוא מונחות על הגבהה מחופה בקרמיקה או בפרקט יפהפה, ניצבות על רגליים דקות ואלגנטיות או עבות ומסיביות, מעוצבות במינימליזם פונקציונלי ובקווים נקיים מאוד והנדסיים, בניגוד לפיתולים המוכרים מאמבטיות של פעם או אפילו הפשוטות ביותר. אין גבול לדמיון ולכן לא רק הצבעים השתנו אלא גם הצורה. בימינו כל אחד יוכל למצוא אמבטיה שמתאימה לצרכיו ולטעמו האישי בכל תקציב, ולכן קל יותר היום לעצב חדר אמבטיה מלהיב.

אבזור משלים

אבזור משלים לחדרי האמבטיה יכול להיות עשיר ומפנק או פונקציונלי ומינימלי, כאשר גם כאן אתם לא חייבים להסתפק בארונות פלסטיק משעממים, אלא להוסיף עניין ויופי. אם בחרתם כלים סניטריים מעניינים ואיכותיים זה רק מתבקש שתתאימו להם את האבזור שישלים את מראה החדר כולו. רק זה ייתן תחושה שאתם נכנסים לחדר שבו הזמן הפרטי שלכם הוא הכי מפנק שיכול להיות ולא רק לרחצה.

צרו קשר

בואו להגשים חלומות עם הצוות שלנו

דילוג לתוכן